O marce Sana

Bezkompromisowa jakość wykonania. Bezkonkurencyjne rozwiązania.

Sana – Przyszłość zdrowej kuchni.

Jakość. To nasz główny cel od samego początku. Tworzymy urządzenia najwyższej jakości, dzięki którym zdrowe odżywianie jest łatwiejsze, szybsze w przygotowaniu, a jednocześnie smaczniejsze i bardziej urozmaicone.Nagrody dla Sana Polska - marka wyciskarek do wolnoobrotowych premium najczęściej wybierana przez KonsumentówWyznaczamy trendy w innowacyjności, ale również w podejściu do naszych Klientów.

Otrzymaliśmy już dwukrotnie prestiżowe wyróżnienie Lider Jakości Konsumenta w kategorii „Wyciskarki wolnoobrotowe klasy Premium”.

Nasza bestsellerowa wyciskarka wolnoobrotowa otrzymała międzynarodową nagrodę zwycięzcy Red Dot Winner .

Prestiżowa nagroda dla wyciskarki Sana Supreme 727

Każde urządzenie marki Sana jest kompaktowe i proste w obsłudze, a jednocześnie wyróżnia się najwyższą jakością i niezawodnością.

W tych w kwestiach nie uznajemy kompromisów.

Naszym głównym celem jest tworzenie urządzeń najwyższej jakości, dzięki którym zdrowe odżywianie będzie łatwiejsze i szybsze w przygotowaniu, a jednocześnie smaczniejsze i bardziej urozmaicone.

Stworzyliśmy markę Sana (m.in. wyciskarki wolnoobrotowe , przystawkę do tłoczenia oleju na zimno), w trosce o rozwój idei zdrowego stylu życia i odżywiania się.

W dzisiejszych czasach, z przykrością, obserwujemy jak przemysł spożywczy skupia się na szybkim zysku, kosztem stale pogarszającej się jakości. Kupowane przez nas produkty zawierają coraz więcej chemii, a coraz mniej wartości odżywczych.

Dlatego poprzez markę Sana zdecydowaliśmy się zwrócić w przeciwnym kierunku. Chcemy naszymi urządzeniami wspomóc osoby chcące prowadzić zdrowszy styl życia – ułatwić i uprzyjemnić im zdrowe odżywianie.

Ponad 35 lat doświadczenia

Wyciskarki wolnoobrotowe Sana to efekt współpracy znanego na całym świecie producenta wyciskarek Omega z marką Sana.

Firma Omega istnieje od 1985r i obecna jest w ponad 120 krajach na całych świecie. Od wielu lat zaliczana jest do najlepszych producentów wyciskarek na świecie. Firma Sana istnieje od 25 lat i specjalizuje się w oferowaniu wyselekcjonowanych produktów dedykowanych dla Klientów z Europy.

Te dwie firmy podjęły ścisłą współpracę, aby oferować Klientom najlepszej jakości wyciskarki do soków, prasę do oleju i inne produkty na europejski rynek.

Stale ulepszamy nasze wyciskarki

W Europie Sana jest #1 pod względem dystrybucji poziomych wyciskarek wolnoobrotowych. Znakomite opinie na temat oferowanych przez nas wyciskarek świadczą o tym, że przez lata wsłuchaliśmy się w głosy naszych Klientów i nasze produkty dopracowane są w każdym calu.

Staramy się, aby każdy produkt marki Sana był najlepszy pod każdym względem. Od wielu lat z uwagą słuchamy opinii i spostrzeżeń naszych Klientów, osób na co dzień używających nasze wyciskarki soku. Są one dla nas bardzo istotnym źródłem inspiracji. To nimi, w znacznej mierze, kierujemy się przy projektowaniu nowych urządzeń.

Dzięki opiniom naszych Klienów każdy kolejny model jest jeszcze doskonalszy.

Omega Sana. Jakość mamy w genach

Nasze wyciskarki marki to synonim jakości i innowacyjności.

W 2020r wprowadziliśmy na rynek najnowszy model – wyciskarkę Sana 727 Supreme która jako jedyna na rynku posiada regulację ilości obrotów czy silnik, który nie ma limitu pracy. 

Takich rozwiązań nie ma żadna inna wyciskarka do użytku domowego.

Wszystkie części naszych wyciskarek są precyzyjnie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nasi inżynierowie koncentrują się na każdym szczególe podczas projektowania wyciskarek. Wyciskanie soków to nasza pasja.

Staramy się być w tym najlepsi i zawsze o krok dalej od konkurencji. I to nam się udaje od lat.

Każde urządzenie marki Omega Sana jest kompaktowe i proste w obsłudze, a jednocześnie wyróżnia się najwyższą jakością i niezawodnością.

W tych w kwestiach nie uznajemy kompromisów.

Co nas wyróżnia?

Również w przypadku jakości obsługi Klienta o kompromisach nie może być mowy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz serwis.

To dla nas priorytet.

Naszym celem jest to, by oferowane przez nas wyciskarki dobrze służyły naszym Klientom przez lata. Jesteśmy pewni co do jakości i niezawodności naszych urządzeń, dlatego oferujemy na nasze wyciskarki 10 lat gwarancji, zarówno na silnik oraz na części.

W przeciwieństwie do dużych sklepów AGD zapewniamy indywidualne doradztwo i szybki kontakt, w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Autoryzowany Dystrybutor Sana w Polsce

 

Nasz sklep SanaPolska.com jest autoryzowanym, oficjalnym dystrybutorem produktów marki Sana.

Kupując u nas masz pewność, że urządzenia pochodzą z autoryzowanej, polskiej dystrybucji oraz podlegają pod nasz autoryzowany serwis Sana Polska.

Zakupione w naszym sklepie wyciskarki Sana objęte są 10 letnią gwarancją na silnik oraz części (za wyjątkiem uszczelek) oraz 5 letnią gwarancją na przystawkę do oleju Sana.

Zapraszamy do sklepu Sana online oraz do kontaktu z nami.

SanaPolska.com Oficjalny Partner marki Omegą Saną w Polsce
10 lat gwarancji

nie tylko na silnik, ale na całość

Kurier w 24h gratis

dziś zamawiasz, jutro odbierasz

Prezent od nas

do każdej wyciskarki książka gratis

100% bezpieczne płatności

Visa / MasterCard / Przelewy24 / za pobraniem /Raty 0%