Shopping Cart

O marce Sana

Bezkompromisowa jakość wykonania

SANA – Przyszłość zdrowej kuchni.

Omega Sana powstała w 1987 roku. Dzisiaj produkty firmy dostępne są w ponad 120 krajach. Od początku głównym celem Sana jest jakość. W Europie Sana jest #1 pod względem dystrybucji poziomych wyciskarek wolnoobrotowych. 

Świetne opinie na temat naszych wyciskarek świadczą o tym, że przez lata wsłuchaliśmy się w głos naszych Klientów i każdy nasz produkt dopracowany jest w każdym centymetrze.

Stworzyliśmy markę Sana (m.in. wyciskarki soku, przystawkę do tłoczenia oleju na zimno), w trosce o rozwój idei zdrowego stylu życia i odżywiania się. 

W dzisiejszych czasach, z przykrością, obserwujemy jak przemysł spożywczy skupia się na szybkim zysku, kosztem stale pogarszającej się jakości. Kupowane przez nas produkty zawierają coraz więcej chemii, a coraz mniej wartości odżywczych.

Dlatego poprzez markę Sana zdecydowaliśmy się zwrócić w przeciwnym kierunku. Chcemy naszymi urządzeniami wspomóc osoby chcące prowadzić zdrowszy styl życia – ułatwić i uprzyjemnić im zdrowe odżywianie.

Staramy się, aby każdy produkt marki Sana był najlepszy pod każdym względem. 

Od wielu lat z uwagą słuchamy opinii i spostrzeżeń naszych Klientów, osób na co dzień używających nasze wyciskarki soku, młynki do zboża, czy wypiekacze do chleba. Są one dla nas bardzo istotnym źródłem inspiracji. To nimi, w znacznej mierze, kierujemy się przy projektowaniu nowych urządzeń. Dzięki opiniom naszych Klienów każdy kolejny model jest jeszcze doskonalszy.

Naszym głównym celem jest tworzenie urządzeń najwyższej jakości, dzięki którym zdrowe odżywianie będzie łatwiejsze i szybsze w przygotowaniu, a jednocześnie smaczniejsze i bardziej urozmaicone.

Każde urządzenie marki Sana jest kompaktowe i proste w obsłudze, a jednocześnie wyróżnia się najwyższą jakością i niezawodnością. W tych w kwestiach nie uznajemy kompromisów.

Autoryzowany Dystrybutor Sana w Polsce

 

Nasz sklep SanaPolska.com jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Sana.

Kupując u nas masz pewność, że urządzenia pochodzą z autoryzowanej, polskiej dystrybucji oraz podlegają pod nasz autoryzowany serwis Sana Polska.

Zakupione w naszym sklepie wyciskarki Sana objęte są 10 letnią gwarancją na silnik oraz części (za wyjątkiem uszczelek) oraz 5 letnią gwarancją na przystawkę do oleju Sana.

Zapraszamy do sklepu Sana online oraz do kontaktu z nami.

SanaPolska.com Oficjalny Partner marki Omegą Saną w Polsce
10 lat gwarancji

nie tylko na silnik, ale na całość

Kurier w 24h gratis

dziś zamwiasz, jutro odbierasz

Prezent od nas

do każdej wyciskarki książka gratis

100% bezpieczne płatności

Visa / MasterCard / Przelewy24 / za pobraniem /Raty 0%