Wyciskarki Sana

Wyciskarki Sana – zwycięzcą Konsumenckiego Lidera Jakości. Bezkompromisowa jakość, bezkonkurencyjna wydajność to mocny wyróżnik wyciskarek do soków Sana.

Wolnoobrotowe wyciskarki Sana od lat doceniane są na całym świecie za jakość wykonania oraz wydajność w wyciskaniu soku. W Sana wierzymy, że zdrowie zaczyna się w kuchni. Dlatego tworzymy najwyższej jakości, bezkonkurencyjne w wydajności wyciskarki wolnoobrotowe Sana, które dostarczają najwyższej jakości składników odżywczych oraz niepowtarzalny smak soku.

Sana - Konsumencki Lidera Jakości Konsumenta w kategorii wyciskarki wolnoobrotowe premiumWyciskarka wolnoobrotowa Sana Supreme 727 – najbardziej innowacyjna wyciskarka jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Nasz flagowy model i bestseller.

Wyciskarka Sana Ultimate 929 wykonana w całości ze 100% stali nierdzewnej. To najbardziej wydajna wyciskarka wolnoobrotowa Sana, która pod kątem wydajności soku może konkurować z wyciskarkami dwuślimakowymi wykonanymi ze stali nierdzewnej.

Wyciskarka wolnoobrotowa Sana 606 – z wbudowaną 5 stopniową regulacją gęstości soku. Ultrawydajna. Niezawodna przy wyciskaniu włóknistych składników.

Wyciskarka wolnoobrotowa Sana 878 – najszerszy, 2 litrowy podajnik na składniki oraz system automatycznego cięcia i wyciskania. W tej wyciskarce przygotowanie soku jest na AUTOpilocie.

Wyciskarka wolnoobrotowa Sana 868 z szerokim 8,2cm wlotem umożliwia wyciskanie całych warzyw i owoców bez krojenia. Jeśli chcesz szybko wyciskać twarde warzywa i owoce, ten model jest dla Ciebie.

Wyciskarka wolnoobrotowa Sana 848 z pojemnikiem próżniowym XL do dłuższego przechowywania soków.

Do każdej wyciskarki Sana możesz dołączyć dedykowaną prasę do oleju Sana i tłoczyć najwyższej jakości domy olej.